Tworzenie stron www - Webgrim

Tworzenie stron www

Stworzymy dla Twojej firmy strony dostosowane do urządzeń mobilnych, szybkie, zoptymalizowane pod kątem SEO z przemyślanym projektem graficznym. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Strony oparte o WordPress

Dlaczego WordPress?

Gdy rozejrzymy się za CMS’ami do budowy naszej strony internetowej znajdziemy lepsze i gorsze rozwiązania. WordPress jest CMS’em, który daje prawdopodobnie najlepszy zwrot z inwestycji przy projektach do 20 tysięcy złotych. Spokojnie można go wypozycjonować w Google, zaś użytkownicy przy odpowiednim serwerze nie zwrócą uwagi na szybkość strony. Do wybrania WordPressa przekonuje również prostota obsługi, ilość darmowych wtyczek, szablonów jak i częste aktualizacje. Według firmy W3Techs z 10 mln najbardziej popularnych stron na świecie aż 30 procent witryn wykorzystuje oprogramowanie WordPress. Do minusów WordPressa na pewno można zaliczyć podatność na ataki hakerskie, ale i na to są sposoby, aby to ryzyko zminimalizować.

Dlaczego MY?

Stworzyliśmy na WordPressie ponad 100 stron. Jesteśmy twórcami programu komputerowego do masowego tworzenia stron na WordPressie (znajduje zastosowanie przy pozycjonowaniu). Używamy tylko sprawdzonych wtyczek, wszystkie strony są odpowiednio zabezpieczone. Nasza okrojona specjalizacja gwarantuje, że otrzymasz produkt najwyższej jakości.

Co zawiera KAŻDY projekt?

Niezależnie, czy chcesz stronę z 100 podstronami, czy tzw. one page wszystkie projekty, które od nas wychodzą zawierają:

1. Responsywność na wszystkich urządzeniach;

2. Dostosowanie do RODO;

3. Przemyślany wygląd strony tak aby Twoja strona sprzedawała więcej;

4. Dbałość o detale.

Zapraszam do kontaktu i zapoznaniem się z FAQ poniżej. Dla zainteresowanych na naszym blogu piszemy o tworzeniu stron WordPress.

Pytania i odpowiedzi

Wysyłamy na maila umowę podpisaną podpisem kwalifikowanym. Następnie podpisujecie Państwo umowę i przesyłacie na adres 33-326 Mogilno, Paszyn 561, lub podpisujecie PDF podpisem elektronicznym i wysyłacie na grzegorz@webgrim.pl.

Jeśli nie wiesz jak działa podpis kwalifikowany wyślemy umowę w tradycyjny sposób.

W dzień otrzymania zadatku na poczet stworzenia strony internetowej. Dane do konta bankowego zawarte są w umowie. Kwota zadatku to 40% ceny + 23% VAT.

Tak. Służymy pomocą w dobraniu właściwego operatora do Państwa potrzeb.