Tworzenie stron www

Stworzymy dla Twojej firmy strony oparte o WordPress dostosowane do urządzeń mobilnych, szybkie, zoptymalizowane pod kątem SEO z opcją łatwej edycji. Indywidualne podejście do klienta. Szybki czas realizacji zleceń.

Obsługujemy klientów z całej Polski.

Zapraszam do kontaktu i zapoznaniem się z FAQ poniżej. Dla zainteresowanych na naszym blogu piszemy o tworzeniu stron WordPress.

Formularz

  FAQ

  Tak. Służymy pomocą w dobraniu właściwego operatora do Państwa potrzeb. Hosting od
  29 zł.
  Odnowienie domeny już od
  40 zł
  , rejestracja domeny od
  1 zł

  Zdjęcia premium, wizytówkę Google, stronę firmową na Facebooku, Instagramie, grafiki reklamowe, obróbkę istniejących elementów graficznych, pakiety linków, szablon wiadomości e-mail, pozycjonowanie, czytaj dalej...

  Wysyłamy na maila umowę podpisaną podpisem kwalifikowanym (sposób bardzo szybki), lub jeśli nie wiesz jak działa podpis kwalifikowany wyślemy umowę w tradycyjny sposób.

  Gdy rozejrzymy się za CMS’ami do budowy naszej strony internetowej znajdziemy lepsze i gorsze rozwiązania. WordPress jest CMS’em, który daje prawdopodobnie najlepszy zwrot z inwestycji przy projektach do 20 tysięcy złotych. Spokojnie można go wypozycjonować w Google, zaś użytkownicy przy odpowiednim serwerze nie zwrócą uwagi na szybkość strony.

  Do wybrania WordPressa przekonuje również prostota obsługi, ilość darmowych wtyczek, szablonów jak i częste aktualizacje. Według firmy W3Techs z 10 mln najbardziej popularnych stron na świecie aż 30 procent witryn wykorzystuje oprogramowanie WordPress.

  Do minusów WordPressa na pewno można zaliczyć podatność na ataki hakerskie, ale i na to są sposoby, aby to ryzyko zminimalizować. Każdy projekt, który tworzymy ma podstawową ochronę przed atakami hakerskimi.

  WordPress słynie również z powolnego działania dlatego warto, aby stronę wykonał ktoś z doświadczeniem 🙂

  W dzień otrzymania zadatku na poczet stworzenia strony internetowej. Kwota zadatku to 40% ceny + 23% VAT.