Referencje

Stworzyliśmy na własne cele oraz dla klientów ponad 100 stron internetowych, dziesiątki logotypów, tysiące linków. Możemy wysłać Państwu na adres mailowy przykładowe realizacje wykonane na przestrzeni ostatnich lat.

Jesteśmy (właściwie jestem) właścicielem stron odwiedzanych 200 tysięcy razy co miesiąc! Wszystkie procesy firmowe najpierw testowane są na moich projektach, a dopiero potem trafiają do katalogu usług dla klientów. Pamiętaj, że wykonamy znacznie więcej usług niż te podane w ofercie. Jednak wszystkie nieopisane wcześniej usługi wykonujemy z dodatkową marżą.

Opinie GBM

Webgrim - SEO & WordPress IconWebgrim - SEO & WordPress

Paszyn 561, Mogilno

5,0 5 reviews

 • Avatar Michał Lebieżyński ★★★★★ 6 miesięcy temu
 • Avatar Edward Kołodziej ★★★★★ rok temu
  Polecam
 • Avatar Tadeusz Pawlowski ★★★★★ rok temu
  Estetycznie wykonana praca, działa jak powinno, polecam do rozbudowy strony na wordpresie
 • Avatar Adam Jarmoliński ★★★★★ 2 lata temu
  Duża wiedza, umiejętności, a do tego niespotykana w branży rzetelność oraz terminowość. Firma Webgrim w pełni zabezpiecza mnie w zakresie stron internetowych. Polecam
 • Avatar Joanna Koszyk ★★★★★ 4 lata temu

Pisemne referencje


Kilka słów o firmie


Na przestrzeni 2016 i 2017 roku firma znajdowała się w ścisłym centrum Nowego Sącza.

Przy współpracy z firmami z całej Polski wynajem biura okazał się jednak zbędnym wydatkiem. W tym momencie nie przyjmujemy klientów w biurze. Nie planujemy również takiej inwestycji w przyszłości.

Jeśli zadanie tego wymaga przyjedziemy do siedziby Państwa firmy. Jesteśmy w pełni przygotowani do przeprowadzania rozmów przez skype, lub messenger.

Więcej o nasWebgrim - agencja SEO, działa na polskim rynku reklamy, realizując kompleksowe projekty internetowe i marketingowe. Dostarczamy usługi internetowe najwyższej jakości.
Dane firmowe
Webgrim Grzegorz Krasiński
Paszyn 561, 33-326 Mogilno
NIP: 7343544097