Referencje

Webgrim posiada ocenę 5/5 na Google Moja Firma. Posiadamy również pisemne referencje. Przez lata stworzyłem hobbystycznie, na własne cele oraz dla klientów ponad 100 stron internetowych. Mogę wysłać Państwu na adres mailowy przykładowe realizacje wykonane na przestrzeni ostatnich lat.

Jestem właścicielem stron odwiedzanych 200 tysięcy razy co miesiąc! Nie jedna strona klienta poszybowała ze mną w TOP’y, lub do tego sukcesu się przyczyniłem.

Bardzo rzadko prosimy o wystawienie dla nas jakiejkolwiek opinii. Co ważniejsze firma istnieje już ponad 4 lata, wystawione zostały setki FV, a nie dostaliśmy nawet 1 negatywnej opinii. Ba, nie dostaliśmy nawet 1 fałszywej negatywnej opinii!

Opinie GBM

Webgrim Grzegorz Krasiński IconWebgrim Grzegorz Krasiński

Paszyn 561, Mogilno

5,0 5 reviews

  • Avatar Edward Kołodziej ★★★★★ 8 miesięcy temu
    Polecam
  • Avatar Tadeusz Pawlowski ★★★★★ 10 miesięcy temu
    Estetycznie wykonana praca, działa jak powinno, polecam do rozbudowy strony na wordpresie
  • Avatar Adam Jarmoliński ★★★★★ rok temu
    Duża wiedza, umiejętności, a do tego niespotykana w branży rzetelność oraz terminowość. Firma Webgrim w pełni zabezpiecza mnie w zakresie stron internetowych. Polecam

Pisemne referencje


Przedsiębiorstwo Poligraficzne Ragus

“Modyfikacja naszej strony internetowej, jaką przeprowadzili na CMS’sie WordPress, była wykonana w pełni profesjonalnie. […] Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, którą obecnie kontynuujemy przy pozycjonowaniu naszej strony[…]”

El-Druk Tadeusz Dominik

“Webgrim to firma, z którą aktywnie współpracujemy od przeszło półtora roku. Z przyjemnością rekomendujemy Webgrim, jako wiarygodną, w pełni przygotowaną do świadczonych usług, firmę IT. […]”

Lik-Czarter

“Rekomendujemy firmę Webgrim w zakresie budowania stron internetowych na systemie WordPress oraz pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google. Strona firmowa została zoptymalizowana pod kątem SEO, wykonano instalację SSL, przekierowania 301, usprawnienia pod kątem bezpieczeństwa witryny, przeniesienie strony na nowy serwer jak i wiele innych technicznych prac. […]”

Kilka słów o firmie

Na przestrzeni 2016 i 2017 roku firma znajdowała się w ścisłym centrum Nowego Sącza pod adresem gen. Władysława Andersa 8. Okazało się jednak, że przy współpracy z firmami z całej Polski wynajem biura jest zbędnym wydatkiem. W tym momencie nie przyjmuję klientów w biurze. Jeśli zadanie tego wymaga jestem w stanie przyjechać do siedziby Państwa firmy. Nie zatrudniam również pracowników w dosłownym tego słowa znaczeniu. Posiadam za to zaufane osoby, którym od lat zlecam zadania odnośnie tworzenia tekstów SEO, linkowania, przygotowywania elementów graficznych itp. Jestem w pełni przygotowany do przeprowadzania rozmów przez skype, lub messenger. Z lewej strony znajdziecie zdjęcie mojego miejsca pracy wykonanego na początku 2020r.

Więcej o nasWebgrim - agencja SEO, działa na polskim rynku reklamy, realizując kompleksowe projekty internetowe i marketingowe. Dostarczamy usługi internetowe najwyższej jakości.
Dane firmowe
Webgrim Grzegorz Krasiński
Paszyn 561, 33-326 Mogilno
NIP: 7343544097