Referencje

Webgrim posiada ocenę 5/5 na Google Moja Firma oraz pisemne referencje. Stworzyliśmy na własne cele oraz dla klientów ponad 100 stron internetowych, dziesiątki logotypów, tysiące linków. Możemy wysłać Państwu na adres mailowy przykładowe realizacje wykonane na przestrzeni ostatnich lat.

Jesteśmy (właściwie jestem) właścicielem stron odwiedzanych 200 tysięcy razy co miesiąc! Wszystkie procesy firmowe najpierw testowane są na moich projektach, a dopiero potem trafiają do katalogu usług dla klientów. Pamiętaj, że wykonamy znacznie więcej usług niż te podane w ofercie. Jednak wszystkie nieopisane wcześniej usługi wykonujemy z dodatkową marżą.

Opinie GBM

Webgrim Grzegorz Krasiński IconWebgrim Grzegorz Krasiński

Paszyn 561, Mogilno

5,0 5 reviews

  • Avatar Edward Kołodziej ★★★★★ 9 miesięcy temu
    Polecam
  • Avatar Tadeusz Pawlowski ★★★★★ 11 miesięcy temu
    Estetycznie wykonana praca, działa jak powinno, polecam do rozbudowy strony na wordpresie
  • Avatar Adam Jarmoliński ★★★★★ rok temu
    Duża wiedza, umiejętności, a do tego niespotykana w branży rzetelność oraz terminowość. Firma Webgrim w pełni zabezpiecza mnie w zakresie stron internetowych. Polecam

Pisemne referencje


Przedsiębiorstwo Poligraficzne Ragus

„Modyfikacja naszej strony internetowej, jaką przeprowadzili na CMS’sie WordPress, była wykonana w pełni profesjonalnie. […] Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, którą obecnie kontynuujemy przy pozycjonowaniu naszej strony[…]”

El-Druk Tadeusz Dominik

„Webgrim to firma, z którą aktywnie współpracujemy od przeszło półtora roku. Z przyjemnością rekomendujemy Webgrim, jako wiarygodną, w pełni przygotowaną do świadczonych usług, firmę IT. […]”

Lik-Czarter

„Rekomendujemy firmę Webgrim w zakresie budowania stron internetowych na systemie WordPress oraz pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google. Strona firmowa została zoptymalizowana pod kątem SEO, wykonano instalację SSL, przekierowania 301, usprawnienia pod kątem bezpieczeństwa witryny, przeniesienie strony na nowy serwer jak i wiele innych technicznych prac. […]”

Kilka słów o firmie

Na przestrzeni 2016 i 2017 roku firma znajdowała się w ścisłym centrum Nowego Sącza.

Przy współpracy z firmami z całej Polski wynajem biura okazał się jednak zbędnym wydatkiem. W tym momencie nie przyjmujemy klientów w biurze. Nie planujemy również takiej inwestycji w przyszłości.

Jeśli zadanie tego wymaga przyjedziemy do siedziby Państwa firmy. Jesteśmy w pełni przygotowani do przeprowadzania rozmów przez skype, lub messenger.

Więcej o nasWebgrim - agencja SEO, działa na polskim rynku reklamy, realizując kompleksowe projekty internetowe i marketingowe. Dostarczamy usługi internetowe najwyższej jakości.
Dane firmowe
Webgrim Grzegorz Krasiński
Paszyn 561, 33-326 Mogilno
NIP: 7343544097