Referencje

Stworzyliśmy na własne cele oraz dla klientów ponad 100 stron internetowych, dziesiątki logotypów, tysiące linków. Możemy wysłać Państwu na adres mailowy przykładowe realizacje wykonane na przestrzeni ostatnich lat.

Jesteśmy (właściwie jestem) właścicielem stron odwiedzanych 200 tysięcy razy co miesiąc! Wszystkie procesy firmowe najpierw testowane są na moich projektach, a dopiero potem trafiają do katalogu usług dla klientów.

Pisemne referencje (kliknij aby powiększyć)

Opinie

Webgrim - SEO & WordPress IconWebgrim - SEO & WordPress

Paszyn 561, Mogilno

5,0 4 reviews

 • Avatar Michał Lebieżyński ★★★★★ 9 miesięcy temu
 • Avatar Edward Kołodziej ★★★★★ 2 lata temu
  Polecam
 • Avatar Tadeusz Pawlowski ★★★★★ 2 lata temu
  Estetycznie wykonana praca, działa jak powinno, polecam do rozbudowy strony na wordpresie
 • Avatar Adam Jarmoliński ★★★★★ 2 lata temu
  Duża wiedza, umiejętności, a do tego niespotykana w branży rzetelność oraz terminowość. Firma Webgrim w pełni zabezpiecza mnie w zakresie stron internetowych. Polecam
 • Avatar Joanna Koszyk ★★★★★ 4 lata temu

Kilka słów o firmie


Współpracujemy z firmami z całej Polski, posiadamy podpis elektroniczny do natychmiastowego podpisywania umów. Jesteśmy firmą zdalną, bez biura (choć na początku mieliśmy swoją siedzibę w Nowym Sączu).

Specjalizujemy się w świecie cyfrowym i taki też kurs mamy obrany na kolejne lata. Skupiamy się na optymalizacji kosztów i dowożeniu właściwych rozwiązań dla naszych klientów tak aby Ci mogli spokojnie prowadzić biznes i obsługiwać klientów. Wierzymy, że nasze skupienie na dwóch usługach – tworzeniu i pozycjonowaniu stron pozwoli na maksymalne zwiększenie przychodów naszych klientów.

Więcej o nasKompleksowe tworzenie i pozycjonowanie stron. Indywidualne podejście do klienta. Gdy zajdzie taka potrzeba dostarczamy usługi internetowe absolutnie najwyższej jakości.
Dane firmowe
Webgrim Grzegorz Krasiński
Paszyn 561, 33-326 Mogilno
NIP: 7343544097